صفحه در حال بارگذاری است ...


خرید و فروش انواع دلارهای الکترونیکی

یکشنبه , ۲۶ آبان ۱۳۹۲ — ۳۱۴۱ بازدید

 

خرید و فروش انواع دلار های الکترونیکی:

 

برای فروش انواع دلار های الکترونیکی به ما  لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

1. این وب سایت طبق قوانین و شرایطی که در سایت قرار داده است اقدام به خرید دلار های الکترونیکی نظیر پی پال ، پی زا ، وب مانی ، اوکی پی  میکند

 

2. خرید  دلار های الکترونیکی فقط و فقط برای مشتریانی که تایید هویت شده اند انجام خواهد شد. به همین منظور برای فروش دلار به ما برای اولین بار مدارک شناسایی از قبیل کارت ملی و یا شناسنامه به همراه تلفن ثابت به ادرس ایمیل ما ارسال خواهد شد و بعد از تایید هویت اقدام به انجام مبادله با مشتری خواهیم کرد.

 

3. از خرید دلار هایی که از حساب های وریفای نشده واریز خواهند شد معذوریم

 

4. پس از ارسال مدارک برای ما و تایید توسط ما ایمیل حسابمون برای مشتری ارسال خواهد شد و مشتری میتواند مبلغ خود را برای ما ارسال نمایید و معادل ریالی رو حداکثر 12 ساعت بعد از واریز وجه دریافت نماید.

 

5. مبلغ کارمزد انتقال وجه به حساب ما به عهده ی مشتری میباشد .

 

6. با توجه به قوانین پی پال کسانی که قصد فروش دلار پی پال به ما رو دارند باید از حساب هایی برای ما وجه واریز نمایند که قدیمی باشد و حتما با ایمیل حساب باید برای ما یک ایمیل ارسال شود.

 

7. قیمت خرید دلار های الکترونیکی روزانه درسایتون به روز رسانی خواهند شد و شامل هیچگونه کارمزد اضافی نخواهد بود.

 

برای خرید انواع دلار های الکترونیکی از ما لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

 

1.  این وب سایت طبق قوانین و شرایطی که در سایت قرار داده است اقدام به فروش دلار های الکترونیکی نظیر پی پال ، پی زا ، وب مانی ، اوکی پی  میکند.

 

2. با توجه به مشکلات پیش امده، دریافت ریالی شما تنها برای مشتری های تایید شده انجام خواهد شد از این رو برای خرید دلار از ما یک مدرک شناسایی از قبیل کارت ملی یا شناسنامه به همراه شماره ی ثابت برای ما ارسال خواهید کرد و از ان پس به بعد شما مشتری وریفای شده خواهید بود و میتوانید برای خرید دلار از ما اقدام نمایید.

 

3. قیمت فروش دلار های الکترونیکی از قبیل ویزا ، مستر ، پی پال ، پیزا ، وب مانی و غیره روزانه در سایتمون به روز رسانی خواهد شد و مبالغ بیش از 50 دلار بدون کارمزد و پرداختی کمتر از 50 دلار شامل 5 هزار تومان کارمزد میباشد.

 

4. در زمان هایی که مشتری درخواست انتقال دلار از حساب های ما به حساب خودش رو دارد کارمزد انتقال وجه به عهده ی مشتری میباشد.

 

برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.خرید دلار پی پال فروش دلار پی پال خرید و فروش دلار پی پال خرید پی پال فروش پیپال خرید پیپال خرید دلار پیزا خرید دلار پی زا فروش دلار پیزا ویزا کارت مستر کارت ویزا کارت فیزیکی ویزا کارت قابل شارژ مستر کارت قابل شارژ ویزا کارت مجازی مستر کارت مجازی صدور فوری ویزا کارت مجازی کارت اعتباری حواله ی ارزی پی پال وسترن یونیون مانی گرم کارت ارزی پارسیان گیفت کارت صدورفوری ویزا کارت صدور فوری مستر کارت خرید فیزیکی ویزا کارت خرید مستر کارت خرید فروش انواع دلارهای الکترونیکی


اولین نفری باشید که در این مورد نظرتان را بنویسید
شما هم دراین باره نظر بدهید !


Paymentools Paymentools Company 604-555-1234 info@Paymentools.com