صفحه در حال بارگذاری است ...


جستجو در وبلاگمطالب وبلاگ

ارزهای دیجیتالپرداخت هاکارت های اعتباریوسترن یونیون

عضویت در خبرنامه

برای دریافت جدیدترین اخبار ایمیل تان را وارد کنید
مطالب مرتبطبرچسب هابیت کوین رویای پی پال را به واقعیت تبدیل خواهد کرد

چهارشنبه , ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ — ۳۱۱ بازدید

پی پال یکی از روش های معتبر و رایج است که برای انتقال وجه مطمئن استفاده می‌شود. سخنگوی سابق پی پال، دیوید ساکس (David Sacks)، گفته است: «ارز رمزپایه، رویای پی پال را برای ایجاد ارز جدید جهانی، به واقعیت تبدیل خواهد کرد».

دیوید ساکس که حدود سال ۲۰۰۰ در شبکه پرداخت کار می‌کرد، در مصاحبه‌ای با CNBC گفت: «حضور بلاک چین (Blockchain) کاملا با رشد شرکت‌های اینترنتی در دهه ۱۹۹۰ برابری می‌کند و برای کسانی که در دوره رشد شرکت‌های اینترنتی زندگی کرده‌اند، حضور بلاک چین یادآور آن دوره است. همچنین می‌شود احساس کرد که انقلابی در جریان است. پول، قابل برنامه‌ریزی شدن است و این تغییری بنیادی و پرمعنی است که به وضوح می‌بینیم­».

در این هفته به دلایل نه چندان خوشایند برای اولین بار در تاریخ، بیت کوینبالغ بر ۷۰ میلیارد دلار از سقف معاملات شرکت را به خود اختصاص داد که موجب شد پی پال در صدر اخبار قرار بگیرد. دیوید ساکس همچنین می‌گوید:­­­­­­­­­­­­ «در طی سال‌های اولیه، برنامه این بود که پرداخت‌های شبکه بانکی مسدود شود. ما امکاناتی مانند سپردن سهام و کارت اعتباری را اضافه کردیم که دیگر نیازی به برداشت سرمایه از سیستم بانکی نباشد.

وقتی شرکت ما توسط eBay خریداری شد، این پروژه به نوعی مسدود شد. اما اکنون ارزهای رمزپایه‌ای مانند بیت کوین، آن رویای اصلی پی پال را به واقعیت بدل می‌کنند». آن‌ها این کار را از یک روش غیرمتمرکز با پایگاه داده‌ غیرمتمرکز به نام بلاک چین (Blockchain) انجام می‌دهند. در حالی که پی پال تلاش می‌کند آن را با یک روش متمرکز انجام دهد. در رسانه‌های جمعی، مجامعی که همیشه مخالف ایده‌های تجاری پی پال هستند هم نظرات مثبتی در این باره داشتند.پی پال فروش پی پال پی پال وریفای بیت کوین ارزهای دیجیتال شارژ پی پال پرداخت با پی پال بیت کوین رویای پال واقعیت تبدیل خواهد کرد


اولین نفری باشید که در این مورد نظرتان را بنویسید
شما هم دراین باره نظر بدهید !


Paymentools Paymentools Company 604-555-1234 info@Paymentools.com