صفحه در حال بارگذاری است ...


اتریوم؛ بازار املاک را هم در دست گرفت

ارزهای دیجیتال دوشنبه , ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ — ۲۳۵ بازدید

با بلاک چین اتریوم بخشی از خانه را بخرید
سرمایه‌گذاری در ملک با آمال و آرزوهای زیادی همراه است. اجاره کردن هم به اندازه‌ قیمت ملک، پایدار و قابل اطمینان بوده و این باور وجود دارد که پول شما باز می‌گردد؛ اگرچه ورود به بازار املاک، مناسب همه نیست و با دردسرهای زیادی همراه است. ایده‌های اخیر، مثل سرمایه‌گذاری‌های جمعی، خیلی از جنبه‌های سرمایه‌گذاری و تجارت سنتی را آسان کرده است، اما همچنان مشکلاتی در این راه وجود دارند. عملکرد سرمایه‌گذاری جمعی به این صورت است که گروه‌های مختلف برای تنظیم یک توافق‌نامه مطمئن دور هم جمع می‌شوند تا بر نتیجه‌ای که اغلب توسط شخص ثالث تعیین می‌شود، تاثیر بگذارند.

در زمینه سرمایه‌گذاری جمعی املاک، واسطه‌ها برای تنظیم قرارداد بین گروه‌های ذینفع استخدام می‌شوند تا سود قابل قبولی دریافت شده و به طور مساوی و منصفانه تقسیم بشود. سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی هم با مشکلات خاص خود همراه است.

با اتریوم موانع را از میان بردارید
سرمایه‌گذاران املاک معتقد هستند که استفاده آن‌ها از بلاک چین، قراردادهای هوشمندانه اتریوم، ارزهای دیجیتال یا توکن‌ها این مشکلات را کم کرده است. توکن‌های بازار مسکن برای سرمایه‌گذاری در املاک و پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری‌های جمعی استفاده می‌شود.

با این که بعضی از مشکلات سرمایه‌گذاری‌های سنتی املاک‌، توسط سرمایه‌‌گذاری‌های جمعی رفع شده است، اما ممکن است با استفاده از تکنولوژی بلاک چین دنیایی از مشکلات جدید سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی و غیر قابل اعتماد به وجود آید.

در پلتفرم املاک، این امکان فراهم شده است که سرمایه‌گذاری‌هایی در مقیاس کوچک و به وسیله ارز دیجیتال در املاک منقول و مشخص، انجام شود. با استفاده از شبکه اتریوم، قراردادهای هوشمندانه کار اصلی را انجام می‌دهند. در یک فضای اتریومی، احتیاج چندانی به قانون‌گذاران و واسطه‌ها نیست و همچنین قیمت‌ها و مشکلات پیرامون سرمایه‌گذاری‌های جهانی با استفاده از آن‌ها کم شده است.

املاک بلاک چین اتریوم مدعی است که سودهای ناشی از اجاره‌بها، توافقات بین سرمایه‌گذاران و دیگر جنبه‌های پیچیده سرمایه‌گذاری املاک در سطح سرمایه‌گذاری جمعی کاملا منصفانه و شفاف به کار بسته می‌شود.

با بلاک چین اتریوم سود زیادی به دست آورید
با توقف بازارهای سنتی املاک، دسترسی آسان برای همه فراهم شده است. مشاوران املاک ادعا دارند که به خاطر خودکفا بودن سیستم بلاک چین و عدم حضور اشخاص اضافی برای نفود به جریانات املاک و کنترل اشخاص در سرمایه‌گذاری‌های جمعی، این بازار راکد سود زیادی را برای سرمایه‌گذاران به ارمغان می‌آورد.

همان‌طور که سود خوب از یک سرمایه‌گذاری مطمئن حاصل می‌شود، رشد یا سقوط ارزش ‌توکن‌های املاک، مانند هر توکن ارز دیجیتال دیگر، می‌تواند بر سود حاصل از آن اثر بگذارد . پلتفرم بلاک چین قصد دارد که به سرمایه‌گذاران جمعی و دیجیتال این امکان را بدهد تا به راحتی توکن‌های خود را به اتریوم یا هر ارز دیجیتال دیگری تغییر بدهند.بلاک چین اتریوم ارزهای دیجیتال اتریوم؛ بازار املاک دست گرفت


اولین نفری باشید که در این مورد نظرتان را بنویسید
شما هم دراین باره نظر بدهید !


Paymentools Paymentools Company 604-555-1234 info@Paymentools.com