صفحه در حال بارگذاری است ...


آغاز پشتیبانی پیام رسان فیس بوک از سیستم پرداخت پی پال

چهارشنبه , ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ — ۳۴۹ بازدید

به گزارش دیجیتال ترندز، در حال حاضر پرداخت در قالب سیستم PayPal تنها برای کاربرانی مشخص و محدود از مسنجر فیس‌ بوک ممکن شده اما به‌ زودی این قابلیت در دسترس تمامی کاربران فعال در بستر این پیام‌ رسان قرار خواهد گرفت. با این تفاسیر، کاربران امکان برقراری ارتباط میان حساب پی‌ پل و فیس‌ بوک خود را خواهند داشت تا در نهایت، استفاده‌ای آسان از درگاه‌های پرداختی داشته باشند. بیل ردی مسئول عملیاتی فیس‌ بوک نیز تایید کرده با شروع پشتیبانی پی‌ پل از مسنجر، کاربران این سیستم پرداخت آنلاین می‌توانند خریدهای خود را به‌ طور مستقیم و با به‌ کارگیری روبات‌های فیس‌ بوک مسنجر انجام دهند.
.
کاربران پی‌ پل در ایالات متحده آمریکا این امکان را خواهند داشت تا سیستم دریافت هشدارها را برای مدیریت آسان‌ تر رسید تراکنش‌ها فعال کنند. این هشدارها اطلاعاتی نظیر تاییدیه سفارش، آدرس ارسال مرسوله پستی و خلاصه‌ای از پرداخت‌های انجام شده را پیش روی کاربر قرار خواهند داد.
.
این اولین‌ باری نیست که پی‌ پل با فیس‌ بوک در حوزه پرداخت‌های الکترونیکی همکاری می‌کند. در ماه دسامبر سال گذشته این شرکت مدیریت پرداخت‌های مربوط به سرویس‌های حمل و نقل شرکت اوبر را به‌‌ واسطه بهره‌گیری از نرم‌ افزار پیام‌ رسان فیس‌ بوک آغاز کرده بود. علاوه بر این، امکان فروش محصولات فروشگاه‌هایی که از سیستم پی‌ پل پشتیبانی می‌کنند نیز از طریق صفحات ایجاد شده در شبکه فیس‌ بوک مهیا شده بود.پی پال پرداخت پی پل انتقال پول با پی پال پی پال وریفای افتتاح حساب پی پال آغاز پشتیبانی پیام رسان فیس بوک سیستم پرداخت پال


اولین نفری باشید که در این مورد نظرتان را بنویسید
شما هم دراین باره نظر بدهید !


Paymentools Paymentools Company 604-555-1234 info@Paymentools.com