صفحه در حال بارگذاری است ...


اسکریل (Skrill) چیست؟

پرداخت ها شنبه , ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ — ۲۹۶ بازدید

نوعی پول الکترونیکی است که تحت نظارت مستقیم نهادهای مالی بریتانیا مشغول به انجام انتقالات مالی می باشد. این کمپانی یکی از معتبرترین پول های الکترونیک را در دنیا عرضه می کند و شاید بتوان آن را معتبرترین سیستم در کل اروپا دانست.

این شرکت خصوصی در حال حاضر بیش از 35 میلیون کاربر دارد که در تمامی دنیا به جزء کشورهایی مانند ایران، کره شمالی و سوریه سرویس های آن به راحتی در دسترس عموم می باشد. با اینکه برای افتتاح حساب اسکریل، کاربران بایستی مدارک معتبر ارائه دهند اما هیچکدام از این مدارک فاش نخواهد شد.

این شرکت در سال 2001 شروع به کار کرد و به نام مانی بوکرز نیز فعالیت خود را ادامه می داد و در سالهای اخیر با تغییر نام محصول خود به اسکریل در حال ارائه بیش از 100 نوع پرداخت و انتقال پول در 40 ارز مختلف در 200 کشور و منطقه در دنیا می باشد.

این شرکت تحت نظارت اف سی ای (Financial Conduct Authority – FCA) بریتانیا می باشد. شرکت Investcorp Technology Partners در سال 2007 این کمپانی را از موسسان آن خرید. با رشد زیادی که از سال 2006 تا 2012 برای این کمپانی به وجود آمد، تعداد کاربران آن از 2.5 میلیون به 30 میلیون حساب رسید.

به دلیل سرویس دهی و محصولات با کیفیت، این کمپانی توانسته جوایز معتبری را در سالهای مختلف از آن خود کند.

با اتصال حساب های بانکی و کارت های بانکی، کاربران به راحتی و با هزینه معقول و در زمان مناسبی می توانند به انجام انتقالات مالی بپردازند. این شرکت با ارائه حساب های شخصی و شرکتی و تجاری به کاربران این امکان را می دهد که سرویس های مختلفی را از طریق وب یا اپلیکیشن های موبایل استفاده کنند.

در حال حاضر با ارائه خدمات خرید آنلاین در اکثر وب سایت ها، استفاده از خدمات اسکریل، با هزینه بسیار کم و آنی بودن پرداخت آن، بسیار مناسب و با ارزش شده است.

با اعتبار بالایی که اسکریل دارد، پیش بینی می شود این کمپانی کماکان به رشد خود ادامه داده و با محصولات جدیدتر بتواند در رقابت با بقیه کمپانی های ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین موفقتر عمل کند.اسکریل پول های الکترونیک افتتاح حساب انتقالات مالی کارت های بانکی خرید آنلاین اسکریل (Skrill) چیست؟


اولین نفری باشید که در این مورد نظرتان را بنویسید
شما هم دراین باره نظر بدهید !


Paymentools Paymentools Company 604-555-1234 info@Paymentools.com