صفحه در حال بارگذاری است ...

افتتاح حساب پی پال

 

افتتاح حساب پی پال وریفای شده

افتتاح حساب پی پال و وریفای کردن آن بصورت زیر امکان پذیر میباشد.

استفاده از ویزا کارت مجازی برای ساخت حساب پی پال:

این نوع بدین صورت میباشد که ما یک ویزا کارت مجازی صادره از اروپا برای مشتری فراهم میکنیم و یک حساب پی پال برای مشتری باز خواهیم کرد و کارت مجازی را به حساب متصل نموده و وریفای میکنیم.

در نهایت یک ویزا کارت مجازی یک ساله به همراه حساب پی پال وریفای شده و مدرک تاییدیه آدرس برای حساب پی پال و یک ماه وی پی اس (ای پی اختصاصی جهت ورود و استفاده از حساب پی پال) به مشتری تقدیم خواهیم کرد.

زمان ساخت و وریفای حساب پی پال 4 الی 5 روز کاری میباشد.

قیمت کل مواردی که در بالا اعلام شد مبلغ (79) دلار امریکا برای حساب شخصی و مبلغ (89) دلار آمریکا برای حساب ویژه میباشد. قیمت دلار بسته به قیمت روز قیمت دلار شارژ کارت اعتباری محاسبه خواهد شد.

 

مواردی که باید مورد توجه قرار گیرد:

1. مسئولیت سرپیچی از قوانین پی پال اعم از خرید و فروش دلار های غیر مجاز و تغییر ای پی های مشکوک به عهده مشتری میباشد و گروه پرداخت های بین المللی پیمنت تولز هیچ گونه ضمانتی در این موارد را به عهده نخواهد گرفت.

2. برای ورود و استفاده از حساب پی پال فقط از وی پی اس و یا ای پی اختصاصی استفاده شود. استفاده از وی پی ان و یا پروکسی فایر و امثالهم از جانب ما توصیه نمیشود.

3. برای درخواست افتتاح حساب پی پال میتوانید ایمیل شخصی خودتان برای استفاده در حساب پی پال را برای ما ارسال نمایید ولی توجه داشته باشید که رمز ورود ایمیل نیز باید برای ما ارسال شود. در غیر اینصورت ما برایتان یک ایمیل میسازیم و آن را در حساب پی پال قرار خواهیم داد که بعد از دریافت حسابتان میتوانید آن ایمیل را تغییر دهید.

4. برای درخواست حساب پی پال ابدا و به هیچ وجه از اسامی و پاسپورت ها و ایمیل هایی که قبلا در پی پال استفاده شده اند استفاده نکنید.عواقب ناشی از ارسال مدارک از قبل استفاده شده برای پی پال به ما، بر عهده ی مشتری میباشد.

5. برای افتتاح حساب پی پال فقط باید از پاسپورت استفاده شود و میتوانید در صورت نیازتان از پاسپورت اطرافیانتان نیز استفاده نمایید.

6. توجه داشته باشید که استفاده از پاسپورت ایرانی هیچ مشکلی برای پی پال نخواهد داشت. 

 

برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.افتتاح حساب پی پالحساب پی پال پی پالپی پال وریفایپی پل

Paymentools Paymentools Company 604-555-1234 info@Paymentools.com